בימינו ימות המשיח כבר אפשר לעזור לילד אוטיסט להפוך לילד רגיל

יום רביעי ח' חשון ה'תשע"ג
הנקודה שבסיפור
בימינו אלה - ימות המשיח כשהטכנולוגיה מתפתחת במהירות מדהימה, מתגלה שיש אפשרויות לרפא אנשים שעד כה נחשבו לחשוכי מרפא. כך נתגלתה לאחרונה שיטת ריפוי מיוחדת שבעזרתה ניתן לרפא או לפחות לעזור מאד לילדים אוטיסטים וכמו כן, לחולים במחלת הנפילה וכיו"ב, כהכנה לגאולה השלימה, שאז כולם יהיו בריאים! לפניכם סיפור לדוגמה.
בימינו ימות המשיח כבר אפשר לעזור לילד אוטיסט להפוך לילד רגיל

בימינו אלה, ימות המשיח, ברגעים האחרונים שלפני הגאולה האמיתית והשלימה, מתרחשים דברים תמוהים... העולם נראה כמו "בית משוגעים" גדול. יש בלבול גדול, צריכה מוגברת לתרופות בכלל ותרופות פסיכיאטריות בפרט, סמים, אלכוהול וכיו"ב. ולצידם דברים נפלאים - הרבה אנשים מחפשים את דרך האמת, הרבה חוזרים בתשובה, הטכנולוגיה מתפתחת במהירות מדהימה, ומתגלה שיש אפשרויות לרפא אנשים שעד כה נחשבו לחשוכי מרפא. כך נתגלתה לאחרונה שיטת ריפוי מיוחדת שבעזרתה ניתן לרפא או לפחות לעזור מאד לילדים אוטיסטים וכמו כן, לחולים במחלת הנפילה וכיו"ב, כהכנה לגאולה השלימה, שאז כולם יהיו בריאים!

 

לפניכם הסיפור המרתק על הילד מתן.   

 

ב - 16 באפריל 1999, ביום ששי, לקראת חצות הלילה, נולד תאומי הילה ומתן, שני תינוקות יפים ומתוקים. לא היה גבול לאושר של רעייתי רחל ושלי, זוג הורים טריים, שזכה לקבל בת ובן. 

מהלך ההריון היה תקין. רחל, אחות במקצועה, עבר את כל בדיקות רפואיות, שהעיד כי תאומים בריאים לחלוטין. גם לאחר לידה, ובחודשים ראשונים לחיי תאומים קטנים, הכל היה כשורה. עתיד נראה ורוד. 

כשמלא למתן ארבעה חודשים התעורר בליבה של רחל ספק הראשונות. הבחין שמתן מתנגד לחיבוקים, וכאשר הוא היה בוכה היה קשה מאוד להרים אותו. יחד עם זאת, כשכבר הצליחה להרים אותו ולחבק אותו, ראתה שהוא מאוד נרגע בידות שלי. 
להמשך קריאה

,
עוד באותו נושא
תגובות

פרסום תגובה חדשה

Facebook Comments Box

הפתגם היומי
שכינה מדברת מגרונו של המתפלל

כְּשֶׁהַמִּתְפַּלֵּל אוֹמֵר: "הַשֵּׁם שְׂפָתַי תִּפְתַּח", מִיַּד מִתְלַבֶּשֶׁת בּוֹ הַשְּׁכִינָה וּמְדַבֶּרֶת מִגְּרוֹנוֹ אֶת הַתְּפִלָּה. וְכַאֲשֶׁר הוּא מֵבִין וּמַאֲמִין בָּזֶה, נוֹפֶלֶת עָלָיו יִרְאָה וְגַם הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מְצַמְצֵם עַצְמוֹ וְשׁוֹרֶה אֶצְלוֹ (עַל פִּי כֶּתֶר שֵׁם טוֹב קצ"ח).   

אוצר פתגמים
צחוק בצד
חידה
קרעו אותו לחתיכות, סלקו אותו מהבית, שרפו אותו עד שהפך לאפר, ביקשו להופכו לעפרא דארעא... בקיצור, הפכו אותו לאין ואפס. אולם הוא צחק ואמר: חכו רק שבוע אחד, ותראו איך שתתחננו שאחזור אליכם. ניחשתם מי אני? ...חמץ...
צרור בדיחות
פינת המוסיקה
מרדכי ברוצקי בניגון התוועדות ישן מליובאוויטש
קרא עוד
אור אין סוף ברוך הוא
אור אין סוף ברוך הוא
הממלא כל עלמין
היה הוה ויהיה בשוה
גם במקום זה
שאני עליו
צפה בוידאו
אם הינך רוצה ללמוד על רגל אחת מהו עניינה של חסידות חב"ד (חכמה בינה דעת)?... מהי עוצמתו של "רבי"?... מהי מעלת 770?... מנין שואבים חסידי חב"ד את הכוחות שלהם לאהבת ישראל ולעבודת ה' במסירות נפש ובשמחה שאין לה אח ורע?... למד קונטרס בית רבינו שבבבל.