תרופת פלא קלה להכנה

להקראת המאמר
יום שלישי ב' שבט ה'תשע"ו
|
  3 תגובות
הנקודה שבמאמר
לאחרונה התפרסמה בשמו של מדען רוסי פרופסור ידוע ששמו חריסטו מרמרסקי, תרופת פלא בייתית המחזקת את המערכת החיסונית, ואף הורסת תאים סרטניים.
תרופת פלא קלה להכנה

 

 

תרופת פלא ביתית

בימינו ימות המשיח כשאנו מצפים לעולם שכולו טוב ובמיוחד לבריאות איתנה, הנה כהכנה לגאולה עינינו צדות מידי פעם בפעם הצעות ברשת למזונות על - ספירולינה, כורכום, זנגויל, קינמון ולתרופות פלא כשורש שן הארי, העשויים לרפא כל מיני תחלואים אפילו מחלות שנחשבות לחשוכות מרפא, ה"י. כך מתראיינים אנשים שריפאו את עצמם ממחלות קשות בהקפדה על תזונה נכונה, בשינוי אורח חיים, ואפילו בעזרת דמיון מודרך.

לאחרונה התפרסמה בשמו של מדען רוסי פרופסור ידוע ששמו חריסטו מרמרסקי, תרופת פלא בייתית המחזקת את המערכת החיסונית, ואף הורסת תאים סרטניים.  

פרופסור מרמרמסקי המציא תרופה קלה להכנה, המזינה את כל הגוף, שיכולה לעזור לחולים לרפא את עצמם. תרופה המחזקת את הלב, מנקה את כלי הדם, הכבד והכליות מרעלים, משפרת את המערכת החיסונית ואת הזיכרון, ומעלימה גידולים מכל סוג שהוא.

 

מרכיבי המתכון

390 גרם גרגרי נבטים (חיטה ירוקה)

390 גרם אגוזי מלך טריים

15 לימונים טריים

12 שיני שום

980 גרם דבש טבעי

 

הנבטת החיטה

קודם כל יש להנביט את החיטה הירוקה, לשם כך צריך להכניס את החיטה הירוקה לתוך קערת זכוכית, ואז להוסיף מים לקערה עד שיכסו את החיטה למשך 12 שעות. אחר כך יש לסנן את החיטה ולשטוף אותה במים. יש לחזור על פעולה זו פעמיים או שלוש פעמים. לאחר מכן, יש להחזיר את החיטה לקערה ולהשאיר אותה בקערה למשך 24 שעות עד שהחיטה תנבוט.

 

הכנת התרופה

יש לטחון את אגוזי המלך, שיני השום והנבטים במטחנה. אחר לשטוף היטב 5 לימונים עם קליפתם עד שיהיו נקיים ממש ולטחון אותם, ולהוסיף אותם לבלילה. את 10 הלימונים שנותרו יש לסחוט ואת המיץ שלהם להוסיף לבלילה. אחר לערבב את הכל ביחד לבלילה אחידה אחת. ולבסוף יש להוסיף את הדבש ולערבב אותו עם הבלילה בכף עץ. את כל זה יש לשמור במקרר בצנצנת זכוכית לשלושה ימים ולאחר שלושה ימים התרופה מוכנה.  

תרופה זו מלאה בכל אבות המזון: פחמימות, שומנים, ויטמינים חיוניים, מינרלים, חלבונים. ובחומרים ביואקטיביים שהגוף צריך. לכן היא שומרת על גוף פעיל ובריא, ואם הגוף חולה היא מחסלת את המחלה כולל רעלים וגידולים מכל הסוגים.

 

המינון

1-2 כפיות חצי שעה לפני כל ארוחה, ועוד 1-2 כפיות חצי שעה לפני השינה. במקרים קיצוניים 1-2 כפיות כל שעתיים.

 

לקריאת המאמר המקורי לחץ על הלינק שלפניך: תרופת פלא ביתית

 

, ,
עוד באותו נושא
תגובות  / 3 תגובות
שאלה על התרופה
האם מישהו חש בכאבי בטן לאחר נטילת התרופה מספר פעמים?
מישהו ניסה את זה?
רציתי לדעת אם מישהו התנסה בזה?
כמה זמן?
מי יודע לכמה זמן יש צורך ליטול התרופה - המאכל הזה?

פרסום תגובה חדשה

הפתגם היומי
שכינה מדברת מגרונו של המתפלל

כְּשֶׁהַמִּתְפַּלֵּל אוֹמֵר: "הַשֵּׁם שְׂפָתַי תִּפְתַּח", מִיַּד מִתְלַבֶּשֶׁת בּוֹ הַשְּׁכִינָה וּמְדַבֶּרֶת מִגְּרוֹנוֹ אֶת הַתְּפִלָּה. וְכַאֲשֶׁר הוּא מֵבִין וּמַאֲמִין בָּזֶה, נוֹפֶלֶת עָלָיו יִרְאָה וְגַם הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מְצַמְצֵם עַצְמוֹ וְשׁוֹרֶה אֶצְלוֹ (עַל פִּי כֶּתֶר שֵׁם טוֹב קצ"ח).   

אוצר פתגמים
צחוק בצד
חידה
קרעו אותו לחתיכות, סלקו אותו מהבית, שרפו אותו עד שהפך לאפר, ביקשו להופכו לעפרא דארעא... בקיצור, הפכו אותו לאין ואפס. אולם הוא צחק ואמר: חכו רק שבוע אחד, ותראו איך שתתחננו שאחזור אליכם. ניחשתם מי אני? ...חמץ...
צרור בדיחות
פינת המוסיקה
מרדכי ברוצקי בניגון התוועדות ישן מליובאוויטש
קרא עוד
אור אין סוף ברוך הוא
אור אין סוף ברוך הוא
הממלא כל עלמין
היה הוה ויהיה בשוה
גם במקום זה
שאני עליו
צפה בוידאו
אם הינך רוצה ללמוד על רגל אחת מהו עניינה של חסידות חב"ד (חכמה בינה דעת)?... מהי עוצמתו של "רבי"?... מהי מעלת 770?... מנין שואבים חסידי חב"ד את הכוחות שלהם לאהבת ישראל ולעבודת ה' במסירות נפש ובשמחה שאין לה אח ורע?... למד קונטרס בית רבינו שבבבל.