ברוך פודה ומציל - נס חודש אדר

להקראת המאמר
יום רביעי כ"ב אדר א'
הנקודה שבסיפור
בינתים הגיעו כחות הביטחון. כל תושבי השכונה קיבלו הוראה לנעול את דלתות בתיהם, המחבלים ניסו להסתתר בין השיחים שמאחורי המקוה של השכונה, אולם אנשי כיתת הכוננות הצליחו למצוא אותם ולחסלם. כך ניצלו חייהם של תושבי הישוב.

 

היום בבוקר, כב אדר א' ה'תשע"ו, כמה דקות אחרי השעה 5:00 בבוקר התארגן רועי הראל לצאת למילואים, כשלתדהמתו בפתח דלת ביתו ניצבו שני נערים ערבים כבני 17 שנה, מחבלים מלאי שטנה, שהחלו לתקוף אותו באלות, גרזנים וטוריות תוך שהם מנסים להיכנס לביתו.

 

בעוד המחבלים מתקדמים לעבר חדרי השינה של הילדים, הצליח רועי להתעשת. מתוך רצון עז להציל את אשתו וחמשת ילדיו, כשסיפור משפחת פוגל צף ועלה בראשו, החליט שסיפור כזה לא יתרחש בביתו.  

 

תוך שהוא מבקש מאשתו שירה להתקשר לרבש"צ להיכנס לחדר, קיבל כוחות מיוחדים ובנס גדול משמים הצליח להדוף את המחבלים חזרה אל עבר פתח הבית ולנעול מיד את הדלת, אף שמשהו נשאר שם תקוע. כשהגיעו כוחות הביטחון הם הבחינו שמה שנתקע בדלת היה סכין שאורכה 20-30 סנטימטר.

 

המחבלים נמלטו, שירה התקשרה לכוחות הביטחון, ובינתים התעוררו הילדים והחלו לבכות. שירה הכניסה אותם לאחד החדרים והרגיעה אותם.

 

בינתים הגיעו כחות הביטחון. כל תושבי השכונה קיבלו הוראה לנעול את דלתות בתיהם, המחבלים ניסו להסתתר בין השיחים שמאחורי המקוה של השכונה, אולם אנשי כיתת הכוננות הצליחו למצוא אותם ולחסלם. כך ניצלו חייהם של תושבי הישוב.

ברוך פודה ומציל, ברוך הוא וברוך שמו!

 

אין ספק, נס חודש אדר, שבריא מזליה,היה כאן! נס פורים ה'תשע"ו!

 

כל תושבי עלי בהתרגשות גדולה על הנס הגדול שהתרחש גם אצל משפחת הראל וגם בישוב כולו, האירוע קרה ב5:15 כאשר הילדים אמורים לצאת למוסדות החינוך שלהם  ב-5:30.

 

לצערנו רועי נפצע קל. כולנו מאחלים לו רפואה שלימה, אמן.

 

יהי רצון שהקדוש ברוך הוא יסכל את כל פיגועי הטרור לפני שיתחילו, וילחם באויבי ישראל ואנחנו נחריש ונודה לה' על כל הניסים שעושה עמנו. והעיקר שנזכה לגאולה האמיתית והשלימה ומשיח צדקנו בראשנו מיד ממש. 

 

לצפייה בסרטון: הנס של רועי הראל 

 

, ,
עוד באותו נושא
תגובות

פרסום תגובה חדשה

Facebook Comments Box

הפתגם היומי
שכינה מדברת מגרונו של המתפלל

כְּשֶׁהַמִּתְפַּלֵּל אוֹמֵר: "הַשֵּׁם שְׂפָתַי תִּפְתַּח", מִיַּד מִתְלַבֶּשֶׁת בּוֹ הַשְּׁכִינָה וּמְדַבֶּרֶת מִגְּרוֹנוֹ אֶת הַתְּפִלָּה. וְכַאֲשֶׁר הוּא מֵבִין וּמַאֲמִין בָּזֶה, נוֹפֶלֶת עָלָיו יִרְאָה וְגַם הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מְצַמְצֵם עַצְמוֹ וְשׁוֹרֶה אֶצְלוֹ (עַל פִּי כֶּתֶר שֵׁם טוֹב קצ"ח).   

אוצר פתגמים
צחוק בצד
חידה
קרעו אותו לחתיכות, סלקו אותו מהבית, שרפו אותו עד שהפך לאפר, ביקשו להופכו לעפרא דארעא... בקיצור, הפכו אותו לאין ואפס. אולם הוא צחק ואמר: חכו רק שבוע אחד, ותראו איך שתתחננו שאחזור אליכם. ניחשתם מי אני? ...חמץ...
צרור בדיחות
פינת המוסיקה
מרדכי ברוצקי בניגון התוועדות ישן מליובאוויטש
קרא עוד
אור אין סוף ברוך הוא
אור אין סוף ברוך הוא
הממלא כל עלמין
היה הוה ויהיה בשוה
גם במקום זה
שאני עליו
צפה בוידאו
אם הינך רוצה ללמוד על רגל אחת מהו עניינה של חסידות חב"ד (חכמה בינה דעת)?... מהי עוצמתו של "רבי"?... מהי מעלת 770?... מנין שואבים חסידי חב"ד את הכוחות שלהם לאהבת ישראל ולעבודת ה' במסירות נפש ובשמחה שאין לה אח ורע?... למד קונטרס בית רבינו שבבבל.