אופנועי הגאולה

בסרטון שלפנינו רואים שיירת של רוכבי אופנועים. אלא אופנועי הגאולה, שתפקידם להכין את העולם לקבלת פני משיח צדקנו.

 

בסרטון שלפנינו רואים שיירת של רוכבי אופנועים. אופנועי הגאולה.

 

הרבי מליובאוויטש ניבא כבר לפני למעלה מעשרים שנה שהגאולה קרובה. הוא ביקש מאתנו להפיץ את בשורת הגאולה, לצפות לגאולה, לצעוק "עד מתי" ולהכריז "יחי המלך". באומרו שהעבודה האחרונה שנותרה היא קבלת פני משיח צדקנו.

 

מאז יוצאים הרצים בדבר המלך, כל חסידי חב"ד, ומכינים את העולם לקראת קבלת פני משיח צדקנו בכל האמצעים האפשריים. בפרסומים בעיתונים בחוברות בעלונים ובשלטים בחוצות. בטקסים ובכינוסים ואפילו בתהלוכות ובשיירות של אופניים.

 

בסרטון שלפנינו רואים שיירת של רוכבי אופנועים צהובים. אופנועי הגאולה המקושטים בדגל משיח ובתמונה של הרבי. כשהם עושים דרכם לקיים את עשרת המבצעים של הרבי – הנחת תפילין, נרות שבת קודש, בדיקת מזוזות וכו'.

 

וכאמור, עיקר פעולתם היא להפיץ את בשורת הגאולה ולהכין את העולם לקבלת פני משיח צדקנו. זהו תפקידנו בימות המשיח.   

 

הפתגם היומי
שכינה מדברת מגרונו של המתפלל

כְּשֶׁהַמִּתְפַּלֵּל אוֹמֵר: "הַשֵּׁם שְׂפָתַי תִּפְתַּח", מִיַּד מִתְלַבֶּשֶׁת בּוֹ הַשְּׁכִינָה וּמְדַבֶּרֶת מִגְּרוֹנוֹ אֶת הַתְּפִלָּה. וְכַאֲשֶׁר הוּא מֵבִין וּמַאֲמִין בָּזֶה, נוֹפֶלֶת עָלָיו יִרְאָה וְגַם הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מְצַמְצֵם עַצְמוֹ וְשׁוֹרֶה אֶצְלוֹ (עַל פִּי כֶּתֶר שֵׁם טוֹב קצ"ח).   

אוצר פתגמים
צחוק בצד
חידה
קרעו אותו לחתיכות, סלקו אותו מהבית, שרפו אותו עד שהפך לאפר, ביקשו להופכו לעפרא דארעא... בקיצור, הפכו אותו לאין ואפס. אולם הוא צחק ואמר: חכו רק שבוע אחד, ותראו איך שתתחננו שאחזור אליכם. ניחשתם מי אני? ...חמץ...
צרור בדיחות
פינת המוסיקה
מרדכי ברוצקי בניגון התוועדות ישן מליובאוויטש
קרא עוד
אור אין סוף ברוך הוא
אור אין סוף ברוך הוא
הממלא כל עלמין
היה הוה ויהיה בשוה
גם במקום זה
שאני עליו
צפה בוידאו
אם הינך רוצה ללמוד על רגל אחת מהו עניינה של חסידות חב"ד (חכמה בינה דעת)?... מהי עוצמתו של "רבי"?... מהי מעלת 770?... מנין שואבים חסידי חב"ד את הכוחות שלהם לאהבת ישראל ולעבודת ה' במסירות נפש ובשמחה שאין לה אח ורע?... למד קונטרס בית רבינו שבבבל.