כל התכנים בנושא: ארץ ישראל

בחור לא יהודי מניו זילנד מצהיר שהוא ציוני ומסביר שארץ ישראל שייכת לעם היהודי ועל היהודים להיות גאים בזה.

הרב מנחם מקובר בהרצאה מרתקת ומקיפה על בית שני בליווי מצגת מרהיבה.

השיר "ירושלים של זהב" מפי מקהלה של רוסים. לראות ולהתפעל עד כמה שירים ישראליים עם תוכן יהודי לאומי עמוק מרגשים אף גויים ברוסיה.

השגריר האמריקאי דוד פרידמן הגיע לישראל ונעצר עצירה ראשונה בכותל המערבי.

הסנטור מרקו רוביו בנאום לטובת ישראל, כשהוא מסביר את האיום הנורא של אירן להשמדת ישראל, היה לא תהיה. האם לא הגיע הזמן שנבין שהבא להורגך השכם להורגו?!...

תורתנו תורת אמת ותורת חיים המקדשת את החיים קובעת: "הקם להורגך השכם להורגו". רחמנות על מחבלים אכזרים הבאים להרוג היא התאכזרות על רחמנים. אם ננהג על פי תורה נרתיע את הרוצחים ונמנע שפיכות דמים גם מהאוייב.

המועמד לשגריר ארה"ב בישראל מייק האקבי ביקר במוזיאון גוש קטיף, והביע דעתו שיהודים יכולים להתיישב בכל מקום בארץ ישראל.

מייק פנס במסר ישיר ומדהים לעולם ואזרחי ישראל בפרט, בו הוא מסביר חובה לתמוך בישראל.

בפרשת עקב נאמר על ארץ ישראל: ארץ אשר... תמיד עיני השם אלקיך בה... מרשית השנה ועד אחרית שנה. כי בכל שנה יורד אור חדש עליון יותר שלא היה מאיר מעולם עדיין אור עליון כזה, וזה נמשך בכל...

מהי דעתו של ראש הקהילה המוסלמית באיטליה על ריבונות היהודים בארץ ישראל?

המוסלמי שהתגייר מביע דעתו החיובית על צבא ההגנה לישראל, וטוב עשה החייל אלאור אזריה שהרג את המחבל, ומוסיף ומסביר שאין סיכוי לשלום עם הערבים.

יהורם גאון משיב לכל הטוענים את טענות השוא, שכאילו כל מעשי הרצח של הערבים הם בגלל הכיבוש, ומוכיח שמעשי האיבה היו עוד הרבה לפני מלחמת ששת הימים.

יהורם גאון מנסה להבין מה פירוש - שתי מדינות לשני עמים. כאיש חושב הוא מסביר שהדברים נאמרים סתם בעלמא מבלי להבין את משמעות הדברים והתסבוכת הנובעת מהם.

איך הצליחו ערבים בישראל להמציא עם פלסטיני ואיך האו"ם והאמריקנים הטפשים קנו שקר זה בסרטון שלפניכם.

נחשפה הדרך מבריכת השילוח לבית המקדש, אותה דרך בה הלכו לפני אלפים שנה, דבר המעיד על הקשר שלנו לארץ ישראל ולירושלים עיר הקודש ולבית המקדש.

בפרשת תולדות נצטוה יצחק - "גור בארץ הזאת". ומכאן שכשם שתפקידינו לדאוג ליהודי התפוצות, עלינו גם לחזק את אחיזתנו בארץ ישראל מתוך אמונה כי "לזרעך נתתי את הארץ הזו...

בני פרידמן בשיר: והביאותים מארץ צפון. שיר המבוסס על הפסוק: הנני מביא אותם מארץ צפון וקיבצתים מירכתי ארץ, בם עיור ופיסח, הרה ויולדת יחדיו, קהל גדול ישובו הנה.

הקם להורגך השכם להורגו! זוהי מצוה מתורת ישראל תורת אמת ותורת חיים, שיש בה גורם הרתעה לרוצחים, והיא יכולה להציל ממות יהודים ואף את אלה החפצים לכלותם.

ערבי שהתגייר במסר לחברי הכנסת הערבים ולכל המוסלמים את כל האמת בפנים.

מוסריותו של העם היהודי בכלל ושל חיילי צבא ההגנה לישראל בפרט היא דבר יוצא מן הכלל שאין לו אח ורע, אולם לצערנו הגויים אינם מודים בזה. וכאן בסרטון רואים אשה ערביה שבהתלהבות גדולה כל כך מוכיחה דבר זה לעולם.

קאסים חפיז, מוסלמי שהיה אויב ישראל, לאחר שביקר בישראל והכיר את עם ישראל מקרוב הפך לאוהב ישראל, כי גילה את עם ישראל והבין שכל ההסתות נגד ישראל הם שקר וכזב.

פה ושם מתגלים גם ערבים דורשי שלום אמיתיים חסידי אומות העולם שמכירים בערכו וחשיבותו של עם ישראל לעולם כולו.

בצלאל יואל סמוטריץ'' מדבר בכנסת דברים כדורבנות: לא תקום מדינה פלסטינית... ארץ ישראל שייכת רק לעם היהודי... מי שרוצה לחיות איתנו - אהלן וסהלן. מי שלא- או שילך או שנראה אותו בין כוונות.

מכיון שישראל היא חוד החנית של המערב ושל העולם כולו, אז לטובת העולם כולו יש לשמור על שלומה של ארץ ישראל והעם היהודי היושב בתוכה.

הטרור והשנאה נגד יהודים בארץ ובעולם רק מגבירים את הגאוה היהודית אצל כל יהודי בעולם. עם ישראל חי!

ולדימיר פוטין אוהב יהדות ויהודים, ולכן הוא זוכה להילחם באויבי ישראל ערב הגאולה.

אייאן ג'מאל אל-דין הוא שייח מוסלמי, הטוען שהאסלאם הרדיקלי הוא דת צמאת דם, ברוח של אסלאם הומניסטי-ליברלי הוא מוכיח את בני עמו העשירים באוצרות טבע ועניים בגשמיות וברוחניות.

תגלית מרעישה - טביעת חותם של המלך חזקיהו התגלתה בחפירות ארכיאולוגיות למרגלות הכותל הדרומי במתחם הר הבית.

אברהם פריד שר את השיר שחיברה נעמי שמר: "ירושלים של זהב", שיר שהתחבר בזמן שחרור ירושלים במלחמת ששת הימים.

מסר בערבית לערביי ישראל מחבר הכנסת ינון מגל, ובהקשר לדבריו נעיר שהוראת הרבי מה"מ שאין למסור שום שעל מארץ ישראל, והכל צריך להיות בשליטתנו המוחלטת, ומכיון שאנו נגאלים בית המקדש ירד שלם מהשמים וממילא לא יהיה שם שום דבר נוסף.

אנו קרובים מאוד לתקופה של לא ישא גוי אל גוי חרב ולא ילמדו עוד מלחמה, ולמי שקשה להאמין, יצפה בסרטון שלפניכם.

דרשן מוסלמי בירדן פונה לערביי ישראל ומטיף להם מוסר על יחסם ליהודים ואומר להם: "אללה לא יסלח לכם".

מי מכיר את הערבים יותר מאשר הערבים בעצמם? צפו מה דעתו של מוסלמי לשעבר שנמצא בתהליכי גיור. הוא מצהיר שהעם המוסלמי הוא עם אכזרי שאי אפשר לעשות אתו שלום, ומציין שבקוראן כתוב, שהעם היהודי הוא העם הנבחר.

ערבים בכלל וערביי ישראל בפרט בודאי מעוניינים להתקדם בענייני חינוך כלכלה וכד' ולא לחיות במלחמות לא להם. הבעיה היא המנהיגים שלהם.

האם הנבואה "ומעין מבית ה' יצא" מתקיימת? ראו כיצד אבני הכותל אלה הקרובים ביותר לאבן השתייה נוטפים מים.

שומו שמים, היתכן שרוצים להרוס את בית הכנסת איילת השחר? גבאי בית הכנסת נאבק יחד עם כל מתפללי בית הכנסת נגד החלטת מדינת ישראל להרוס את בית הכנסת ביממה הקרובה, בעזרת ה' יצליחו.

על מה שקורה בימינו כבר ניבא הנביא ישעי': שמעו דבר ה' אנשי לצון, מושלי העם הזה אשר בירושלים, כי אמרתם כרתנו ברית את מות ועם שאול עשינו חוזה (ישע' כ"ח). ור' יונתן בן עוזיאל מסביר שכורתים ברית עם רוצחים ומחבלים. ורק מלך המשיח יצילנו מכל זה.

אחמד מאליגי, עיתונאי ופרשן פוליטי מצרי, החליט לחקור את השואה, בשל הכחשה של השואה בעולם המוסלמי. למעלה מ-3 חודשים ביקר במחנות השמדה ומחנות ריכוז וראיין ניצול שואה בן 93, דבר שזעזע אותו רגשית.

טרוריסט לשעבר מדבר על הקונפליקט הישראלי פלסטיני. רואים שיש ערבים שמתחילים להתפכח ולראות את האמת ובקרוב ממש ישמרו כל הגויים שבע מצוות בני נח ותבוא הגאולה.

אלן ווסט הרפובליקאי חבר הקונגרס לשעבר תוקף את אובמה וההסכם עם אירן. הוא שואל, איך אפשר לשאת ולתת עם מדינה שרוצה בחיסול אמריקה וישראל.

אברהם פריד שר על ירושלים שכל הדרכים וכל התפילות וכל השירים וגם כל הדמעות מובילות אליה. וברוחניות לכל יהודי יש פינה קדושה בלב - ירושלים שבלב.

בחוגים האקדמיים של אר"הב, מתחוללת סערה מספרו של פרופ' נסים דנה הבקי בקוראן, המוכיח מהקוראן, שאלוקים הבטיח לעם ישראל את ארץ ישראל.

יהורם גאון שרואה איזה יחס יש כלפי החרדים בארץ ישראל מזדעזע, ומתוך הזדהות עם החרדים הוא זועק מקירות לבו: אני יהודי חרדי.

ארץ ישראל, נחלת העם היהודי מלפני כ 3500 שנה, ובהיותה נחלת עולם לעם עולם מא-ל עולם לא כבש עם ישראל בכוח מה שלא שייך לו, אלא השיב לעצמו את מה שגזלו ממנו.
צפה בוידיאו

הרבי אומר שיש תשובה אחת ויחידה לגויים המתנגדים לזכותנו על ארץ ישראל והיא הרש"י הראשון לתורה, המבאר שה' נתן לנו את ארץ ישראל ברצונו.

ארץ ישראל שייכת לעם ישראל לגבולותיה שהותוו בתורתנו הקדושה וזאת על פי ההבטחה האלקית לאברהם אבינו.

זכותנו על ארץ ישראל היא על פי תורה. לו היינו מסבירים לגויים את זכותנו על ארץ ישראל על פי התורה, הגויים היו מקבלים את זה ומכבדים את זה.

ארץ ישראל - ארץ זבת חלב ודבש השייכת לעם ישראל ויש לנו מצוות רבות התלויות בה או בעבודת האדמה ותוצרתה.
הפתגם היומי
שכינה מדברת מגרונו של המתפלל

כְּשֶׁהַמִּתְפַּלֵּל אוֹמֵר: "הַשֵּׁם שְׂפָתַי תִּפְתַּח", מִיַּד מִתְלַבֶּשֶׁת בּוֹ הַשְּׁכִינָה וּמְדַבֶּרֶת מִגְּרוֹנוֹ אֶת הַתְּפִלָּה. וְכַאֲשֶׁר הוּא מֵבִין וּמַאֲמִין בָּזֶה, נוֹפֶלֶת עָלָיו יִרְאָה וְגַם הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מְצַמְצֵם עַצְמוֹ וְשׁוֹרֶה אֶצְלוֹ (עַל פִּי כֶּתֶר שֵׁם טוֹב קצ"ח).   

אוצר פתגמים
צחוק בצד
חידה
קרעו אותו לחתיכות, סלקו אותו מהבית, שרפו אותו עד שהפך לאפר, ביקשו להופכו לעפרא דארעא... בקיצור, הפכו אותו לאין ואפס. אולם הוא צחק ואמר: חכו רק שבוע אחד, ותראו איך שתתחננו שאחזור אליכם. ניחשתם מי אני? ...חמץ...
צרור בדיחות
פינת המוסיקה
מרדכי ברוצקי בניגון התוועדות ישן מליובאוויטש
קרא עוד
אור אין סוף ברוך הוא
אור אין סוף ברוך הוא
הממלא כל עלמין
היה הוה ויהיה בשוה
גם במקום זה
שאני עליו
צפה בוידאו
אם הינך רוצה ללמוד על רגל אחת מהו עניינה של חסידות חב"ד (חכמה בינה דעת)?... מהי עוצמתו של "רבי"?... מהי מעלת 770?... מנין שואבים חסידי חב"ד את הכוחות שלהם לאהבת ישראל ולעבודת ה' במסירות נפש ובשמחה שאין לה אח ורע?... למד קונטרס בית רבינו שבבבל.