כל התכנים בנושא: בית חיינו - 770

תהלוכות ל"ג בעומר שהנהיג הרבי מלך המשיח כובשות את העולם.

"מי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו" ובמיוחד שמחת בית השואבה בחצרות קודשנו 770.

קטע מחגיגות יום ההולדת לרבי שליט"א מלך המשיח תשע"ג אחרי ההתוועדות במרכז חב"ד העולמי 770 ברוקליו ניו יורק.

כאשר השלוחים של הרבי נפגשים בבית חיינו - 770 ומשתפים זה את זה בחוויותיהם ומחזקים איש את רעהו שמחתם מרקיעה שחקים ופורצת גדרות.

מי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה בימיו. שמחה הפורצת את כל הגדרים בבית חיינו - 770.

שמחת בית השואבה בבית חיינו תשע"ו היא שמחת הגאולה הפורצת את כל הגדרים. צפו ותיהנו.

ריקודים בבית חיינו במרחשוון תשע"ו. שמחה פורצת גדר.

שמחה בבית חיינו - 770 בסתם יום של חול ו' תשרי ה'תשע"ו. התמימים בריקוד "הופ קוזק".

הרב אלכסנדר סנדר שי' וילשנסקי, שליח מלך המשיח וראש ישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש מילאנו - איטליה. בשיחה מיוחדת במרכז חב"ד העולמי 770 ברוקלין ניו יורק, לאורחי הרבי שליט"א מלך המשיח בחודש החגים.

פתיחת 60 יום של שמחה בשעתיים של ריקודים ב-770 בחודש אדר תשע"ד.

תהלוכת ל''ג בעומר (parade) לשנת תשע''ג בבית חיינו 770 בקראון הייטס, צפייה נעימה!

משנכנס אדר מרבים בשמחה. בבית חיינו - 770 השמחה פורצת גדר תמיד ובמיוחד בחודש אדר שבו אנו מצווים להרבות בשמחה. הריקודים מסוף חודש אדר תשע"ב.
צפה בוידיאו

בשמחת בית השואבה בבית חיינו 770 השנה ה'תשע"ה היתה שמחה גדולה, שמחה פורצת גדר, מתוך תחושה שקרובים מאד לגאולה.

לרגל יום הולדתו ה-110 של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שיל"ו הופק סרטון וידיאו על הבית שהפך במהלך השנים להרבה יותר מסמל הבית שמשמש כמרכז חב"ד העולמי על כל פעולותיה של תנועת חב"ד.

שמחת בית השואבה ב770 תשע''ד, שמחה פורצת גדר, שמחת עולם על ראשם.

שמחת י"א ניסן תשע"ד בבית חיינו 770, כאשר התמימים חוגגים את יום ההולדת של הרבי ושרים את פרק קי"ג בתהילים הפרק של הרבי.

ההתוועדות החסידית המרכזית לכבוד היארצייט של הרמב"ם כ' טבת. הרב קותי ראפ מדבר על מעלות תקנת לימוד הרמב"ם היומי, ובקשר לזה מספר עוד סיפורים.

שבע ברכות עם הרבי מליובאוויטש בבית חיינו 770, כשקהל החסידים שרים "עוד ישמע בערי יהודה ובחוצות ירושלים קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה".

בכל יום בסוכות רוקדים אלפים בשמחת בית השואבה המרכזית המתקיימת בשכונה המרכזית של חב"ד בניו יורק, שכונת קראון הייטס.

ריקודי שמחה נפלאים בבית חיינו - 770 בי"א שבט ה'תשע"ג

הרב ישראל הרשקוביץ,שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לאופקים, ורב קהילת חב"ד בעיר, נואם בהתוועדות ה' טבת "דידן נצח" תשע"ג, בבית חיינו - 770 מעניינא דיומא.

ילד מצבאות ה' מספר בכינוס לקבלת פני משיח צדקנו על מופת מהרבי בבית חיינו - 770 בחודש תשרי.

בית רבינו שבבבל הוא בית משיח 770 אשר בניו-יורק והוא גם בית מקדש מעט - מרכז היהדות שממנו מפיצים את אור השם בעולם בדורנו דור הגאולה.

קידוש לבנה צריך להיות ברוב עם, כי דוקא ברוב עם הדרת מלך. ואכן חסידי חב"ד על פי הוראת הרבי מקיימים מצות קידוש לבנה בשטורעם ורעש גדול וכמובן בשמחה גדולה במיוחד בבית חיינו - 770.

מי שלא זכה להיות בחצרות קודשנו - 770 יוכל לטעום משהו מן המשהו בצפיה בסרטון זה המסכם בקצרה את המתרחש בבית חיינו - 770 בחודש תשרי.

קטעים משמחת בית השואבה ברחובות שכונת הכתר, ברוקלין ניו יורק. המשטרה סוגרת מ10 בלילה עד 6 בבוקר את התנועה ברח' קינגסטון מצומת מונטגומרי עד צומת קראון, ואלפי אלפים באים לרקוד. לקראת הבוקר כולם עומדים בתור לברך על ד' המינים של הרבי.

בצפייה בסרטון זה אפשר לחוות מעט את התענוג הגדול של החסידים הנוסעים בחודש תשרי לבית חיינו - 770. את התפילות, את השמחה, את הריקודים, את אחוות החסידים, את האוירה הנפלאה. דברים שאותם לוקחים לכל השנה.

אם הינך רוצה ללמוד על רגל אחת מהו עניינה של חסידות חב"ד (חכמה בינה דעת)?... מהי עוצמתו של "רבי"?... מהי מעלת 770?... מנין שואבים חסידי חב"ד את הכוחות שלהם...

במקום שבו יש התלהבות וחיות שם נמצאת הקדושה. לא לחינם נקרא שמו של "בית משיח" - '770' - בשם "בית חיינו" (כפי שנקרא גם בית-המקדש בברכות ההפטרה) - המקום...

כשאנחנו יוצאים מתשרי, ובפרט מבית חיינו - עם הזעקה, בקלא פנימאה דאשתמע ובקלא פנימאה דלא אשתמע, בביטול עצום ובשמחה גדולה, מצד אחד בדמעות ומאידך דווקא בשמחה ובטוב לבב, התשוקה שלנו...
הפתגם היומי
שכינה מדברת מגרונו של המתפלל

כְּשֶׁהַמִּתְפַּלֵּל אוֹמֵר: "הַשֵּׁם שְׂפָתַי תִּפְתַּח", מִיַּד מִתְלַבֶּשֶׁת בּוֹ הַשְּׁכִינָה וּמְדַבֶּרֶת מִגְּרוֹנוֹ אֶת הַתְּפִלָּה. וְכַאֲשֶׁר הוּא מֵבִין וּמַאֲמִין בָּזֶה, נוֹפֶלֶת עָלָיו יִרְאָה וְגַם הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מְצַמְצֵם עַצְמוֹ וְשׁוֹרֶה אֶצְלוֹ (עַל פִּי כֶּתֶר שֵׁם טוֹב קצ"ח).   

אוצר פתגמים
צחוק בצד
חידה
קרעו אותו לחתיכות, סלקו אותו מהבית, שרפו אותו עד שהפך לאפר, ביקשו להופכו לעפרא דארעא... בקיצור, הפכו אותו לאין ואפס. אולם הוא צחק ואמר: חכו רק שבוע אחד, ותראו איך שתתחננו שאחזור אליכם. ניחשתם מי אני? ...חמץ...
צרור בדיחות
פינת המוסיקה
מרדכי ברוצקי בניגון התוועדות ישן מליובאוויטש
קרא עוד
אור אין סוף ברוך הוא
אור אין סוף ברוך הוא
הממלא כל עלמין
היה הוה ויהיה בשוה
גם במקום זה
שאני עליו
צפה בוידאו
אם הינך רוצה ללמוד על רגל אחת מהו עניינה של חסידות חב"ד (חכמה בינה דעת)?... מהי עוצמתו של "רבי"?... מהי מעלת 770?... מנין שואבים חסידי חב"ד את הכוחות שלהם לאהבת ישראל ולעבודת ה' במסירות נפש ובשמחה שאין לה אח ורע?... למד קונטרס בית רבינו שבבבל.