כל התכנים בנושא: הניגון צמאה לך נפשי

נדב בכר ואורן צור מארחים את שולי רנד בניגון "צמאה לך נפשי" - אחד מהניגונים שלימד הרבי מליובאוויטש מלך המשיח, שלפי המסורת את הניגון חיבר בעל התניא - "האדמו"ר הזקן" של חסידות חב"ד.

מיקי בהגן מנגן את הניגון של חב"ד: צמאה לך נפשי, כפי ששר אותו הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שיל"ו.

הרבי החדיר את הצימאון לאלוקות בכל עם ישראל שומרי תורה ומצוות ואלה שעדיין אינם שומרים. בקרוב כשתחזינה עינינו בשוב ה' לעמו ברחמים, נגלה גם את האחדות שבעם ישראל באהבת ה' באהבת התורה ובאהבת עם ישראל.

ההתלהבות החסידית וניגוני חב"ד פורצים את כל הגדרות בשמחה ויהודים מכל החוגים נהנים מזה. בסרטון שלפנינו רואים את להקת "התזמורת העממית" בשירים: "צמאה לכה נפשי" ו"אשרינו מה טוב חלקנו".

ניגוני חב"ד משמחים את כל העולם גם חתנים וכלות, בסרטון זה רואים את חסידי צאנז שרים בהתלהבות רבה את הניגון: צמאה לך נפשי.
הפתגם היומי
שכינה מדברת מגרונו של המתפלל

כְּשֶׁהַמִּתְפַּלֵּל אוֹמֵר: "הַשֵּׁם שְׂפָתַי תִּפְתַּח", מִיַּד מִתְלַבֶּשֶׁת בּוֹ הַשְּׁכִינָה וּמְדַבֶּרֶת מִגְּרוֹנוֹ אֶת הַתְּפִלָּה. וְכַאֲשֶׁר הוּא מֵבִין וּמַאֲמִין בָּזֶה, נוֹפֶלֶת עָלָיו יִרְאָה וְגַם הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מְצַמְצֵם עַצְמוֹ וְשׁוֹרֶה אֶצְלוֹ (עַל פִּי כֶּתֶר שֵׁם טוֹב קצ"ח).   

אוצר פתגמים
צחוק בצד
חידה
קרעו אותו לחתיכות, סלקו אותו מהבית, שרפו אותו עד שהפך לאפר, ביקשו להופכו לעפרא דארעא... בקיצור, הפכו אותו לאין ואפס. אולם הוא צחק ואמר: חכו רק שבוע אחד, ותראו איך שתתחננו שאחזור אליכם. ניחשתם מי אני? ...חמץ...
צרור בדיחות
פינת המוסיקה
מרדכי ברוצקי בניגון התוועדות ישן מליובאוויטש
קרא עוד
אור אין סוף ברוך הוא
אור אין סוף ברוך הוא
הממלא כל עלמין
היה הוה ויהיה בשוה
גם במקום זה
שאני עליו
צפה בוידאו
אם הינך רוצה ללמוד על רגל אחת מהו עניינה של חסידות חב"ד (חכמה בינה דעת)?... מהי עוצמתו של "רבי"?... מהי מעלת 770?... מנין שואבים חסידי חב"ד את הכוחות שלהם לאהבת ישראל ולעבודת ה' במסירות נפש ובשמחה שאין לה אח ורע?... למד קונטרס בית רבינו שבבבל.