לדייק בטהרת המשפחה

יום שלישי ז׳ אלול ה׳תשע״א
והנה באותו לילה כשפגשתי את הרב פרנק, התחולל הנס. אשתי שהתה בבית הרפואה עקב הצטברות גדולה של נוזלים ומצבה היה לא טוב. והנה לפתע, ממש באורח פלא, החל גופה לדחות את הנוזלים. באותו לילה היא הורידה עשרה ק"ג ממשקלה! וכאילו הוציאה את כל המחלה מתוך עצמה, וזו אכן היתה תחילת נסיגת המחלה.
טבע

 

את סיפורם של צבי וישראלה גור זכו רבים להכיר באמצעות קלטת הווידאו "התגלות מלך המשיח", שהופקה לאחרונה ביוזמת הרב יגאל הושיאר. אל מול מצלמת הווידאו גוללים בני הזוג גור, את מה שעבר עליהם עד לניסים והנפלאות להם זכו, מאת הרבי מלך המשיח שיל"ו. אלא שמאז עריכת הקלטת נוספה עוד בשורה טובה, ב"ה.

 

והנה הסיפור כפי שתועד בקלטת וידאו ובסיומו גם הבשורה הטובה החדשה.

 

חצי שנה לאחר חתונתם של צביקה וישראלה, חלתה לפתע ישראלה במחלת לימפומה נדירה. עשר שנים נמשכה המחלה, תוך סבל ויסורים קשים. אחרי לידת בתם הראשונה, יעל, החמירה המחלה וישראלה לא יכלה להביא ילדים לעולם. ישראלה עברה תקופה ארוכה של טיפולים, אך ללא הועיל.

 

מספר צביקה: פנינו לרופאים שונים, כולל מומחים בתחום מחלה זו, לרופאים טבעונים, לרבנים וכו' אך הבעיה נותרה בעינה. בדיוק באותה תקופה פגשתי באיש חב"ד מעכו, ולאחר שסיפרתי לו על מה שאנו עוברים, ענה לי בתשובה קצרה והחלטית – תשלח פקס לרבי.

 

ואכן, שלחנו פקס לרבי, וזמן קצר לאחר מכן קיבלנו גם את התשובה טלפונית מארה"ב. האמת שהייתי די המום, כשאמרו לי שבצד השני של הקו מדברים מביתו של הרבי מליובאוויטש!

 

הרבי בתשובתו הורה לנו – לדייק בטהרת המשפחה. פניתי לרב פרנק מעכו ושאלתי אותו, מה עושים? והרב פרנק הסביר לי את הדיוק בהלכות טהרת-המשפחה, וכן עשינו

 

בינתיים עברה תקופת מה ומצבה של אשתי החמיר. יום אחד כאשר חזרתי מבית הרפואה בו היא הייתה מאושפזת, פגשתי את הרב פרנק, אמרתי לו שזה כבר חצי שנה שאנו מקיימים את טהרת המשפחה על כל דקדוקיה והמצב רק הולך ומחמיר.

 

אולי זה לוקח קצת זמן, אבל ח"ו לא להתייאש, אמר הרב פרנק.

 

 

והנה באותו לילה כשפגשתי את הרב פרנק, התחולל הנס. אשתי שהתה בבית הרפואה עקב הצטברות גדולה של נוזלים ומצבה היה לא טוב. והנה לפתע, ממש באורח פלא, החל גופה לדחות את הנוזלים. באותו לילה היא הורידה עשרה ק"ג ממשקלה! וכאילו הוציאה את כל המחלה מתוך עצמה, וזו אכן היתה תחילת נסיגת המחלה.

 

צביקה וישראלה טסים לארה"ב ל770- כדי להודות לרבי על הנס ולשאול, האם תוכל להביא עוד ילדים. בהגיעם, זכו בני הזוג בעת מעמד "חלוקת הדולרים" ביום ראשון, לברכת "רפואה שלמה" מאת הרבי. ישראלה קיבלה גם את האות כי היא תוכל להכנס להריון.

 

קיבלנו ברכה שאין לה הסבר – אומר צביקה – בשתי מילים שהרבי בירך בפיו הקדוש, הוא שינה את כל חיינו לטובה ולשמחה. חודש לאחר שהיינו אצל הרבי, ישראלה נכנסה להריון, ונולדה לנו בת, ב"ה.

 

לאחר ג' תמוז בשנת ה’תשנ”ד – אומר צביקה – פנינו עוד פעם לרבי וביקשנו מהרבי מלך המשיח ברכה להריון – אלא שעתה היה זה באמצעות אגרות הקודש. כתבנו מכתב, הכנסנו לאגרות הקודש והרבי ברך. כיום אשתי בחודש החמישי להריונה ואנו מצפים ללידה נוספת בעזהי"ת.

 

וכאן מתערבת ישראלה: אל תשכח לספר שחודש לפני כן התבשרתי שהבראתי לחלוטין מהמחלה הקשה…

 

עד כאן קלטה מצלמת הווידאו. המשכו של הסיפור הוא לפני כשבועיים, בשעטומ"צ, ילדה ישראלה את בתם השלישית כ"י.

 

ונצטרף גם אנו לברכת מזל-טוב, ותזכו לגדלה לתורה לחופה ולמע"ט יחד עם שאר הילדים, מתוך הרחבה של זמן הגאולה האמיתית והשלימה (עפ"י "שיחת הגאולה" – גליון מס' 62).

פרסום תגובה חדשה

test email