נבואה ומופת מהרבי בשני חלומות

יום שלישי ז׳ אלול ה׳תשע״א
פתאום אני רואה שהרבי נועץ בי את שתי עיניו החודרות במבט חם, והוא מסמן לי בידו להתקרב אליו. התקרבתי ואז הרבי שואל אותי: מאין אתה? עניתי לו: ממעלות. והוא המשיך לשאול, אם יש שם אדם ששמו יגאל כספי? עניתי שכן. הוא ביקש ממני למסור לו מסר אישי. אחר כך כשהוא מחייך חיוך רחב ופניו מאירות באור מיוחד, אמר לי שלוש מלים: זרע חייא וקיימא!…
טבע

 

הרבי מגיש עזרתו ליהודים בכל מיני דרכים: בברכות, בעצות. פנים אל פנים, באגרות קודש וגם בחלומות

 

מספר הרב משה לוי ממעלות:

לאחר נישואים של למעלה מעשר שנים, ולא זכינו בפרי בטן. ניסינו כל מיני דרכים להיוושע הן ברפואה הקונוונציונאלית הן ברפואה האלטרנאטיבית. הרופאים לא די שלא עזרו, אלא אף הודיעו לנו שאין לנו סיכוי. כך שכל עמלינו היה לשוא

 

כשהגענו למעלות נקשרנו לרב יגאל כספי, והוא קרב אותנו לקהילת חב"ד. ואז התקשרנו לרבי וקיבלנו את הוראותיו, והתחלנו במבצע תפילין ומבצעים אחרים      

 

והנה בליל שבת פרשת משפטים ה’תנש”א הופיע הרבי בחלומי בשעה שתים ורבע אני זוכר את השעה, כי התעוררתי מן החלום ויצאתי אל הסלון שבביתי מרוב התרגשות, ואז הורה השעון את השעה שתים ורבע.

 

חלומי התרחש בבית מדרש בירושלים, בבית ספר התיכון שבו למדתי. שם התוועד הרבי עם קהל גדול של צעירים. נשמעו הרבה דברי תורה והיתה אוירה מיוחדת.

 

פתאום אני רואה שהרבי נועץ בי את שתי עיניו החודרות במבט חם, והוא מסמן לי בידו להתקרב אליו. התקרבתי ואז הרבי שואל אותי: מאין אתה? עניתי לו: ממעלות. והוא המשיך לשאול, אם יש שם אדם ששמו יגאל כספי? עניתי שכן. הוא ביקש ממני למסור לו מסר אישי. אחר כך כשהוא מחייך חיוך רחב ופניו מאירות באור מיוחד, אמר לי שלוש מלים:

 

זרע חייא וקיימא!

 

התעוררתי בהתרגשות מרובה. אמרתי לעצמי: נפגשתי ממש עם הרבי! זה לא היה סתם חלום. היה זה מחזה של ממש! מראה מיוחד מן המציאות! במה זכיתי?!

 

התרגשתי מאוד אך חזרתי לישון. השינה לא היתה מסודרת כי לא הצלחתי לישון מרוב התרגשות

למחרת – שבת בבוקר, השכמתי קום והלכתי לבית הכנסת להתפלל תפילת שחרית. הגעתי לשם בתחילת התפילה וראיתי את החזן דב גלזר מתפלל כשליח ציבור.

 

בראותי אותו נזכרתי שראיתי תמונה דומה… לפתע נזכרתי שהרבי הופיע אצלי בחלום שני לקראת הבוקר. הוא בא לתת לי סימן שברכתו בחלום הראשון תתקיים. והודיע לי: וזה לך האות שהברכה לזרע חייא וקיימא תתקיים, כשתגיע לבית הכנסת "יהלום", תמצא את החזן דב גלזר מתפלל, וכשיגיע ל"נשמת כל חי" הוא יבקש ממך להחליף אותו ולהיות חזן במקומו. כשהגעתי לבית הכנסת וראיתי אותו מתפלל, התרגשתי מאוד כי ראיתי את ראשית החלום מתגשם, ואז חיכיתי לבאות ואכן סמוך ל"נשמת כל חי" פנה אלי החזן דב גלזר וביקש שאחליף אותו בתפילה. זאת היתה תפילה מיוחדת במינה. הייתי נרגש ונסער מהתגשמות החלום השני – האות להתגשמות החלום הראשון. מובן שהייתי שמח ומעודד וציפיתי לבשורות טובות אך מתוך סקרנות מה, פניתי אחר התפילה לדב ושאלתי אותו, מה היתה הסיבה שקרא לי להיות חזן דוקא בשבת זו. הוא ענה שביקש מכל החזנים ואף אחד לא הסכים להיות חזן, ואם אני לא הייתי מסכים, היתה לו בעיה והוא היה נאלץ להיות החזן. הכל בהשגחה פרטית!

 

ברוך ה' ברכת הרבי התגשמה. כעבור חדשים מספר אשתי הרתה ונולד לנו בן. כעת אנחנו עומדים לחוות את המשך הברכה של זרע חייא וקיימא

 

ובהזדמנות זו אנו רוצים להביע את תודתנו לאנשי חב"ד שעזרו לנו לאורך כל הדרך, כשהיינו זקוקים לסיועים מסיועים שונים. וכל הזמן קיבלנו את ברכתו של הרבי, וכך גם הלידה היתה באופן טבעי לא כפי שצפו הרופאים.

 

הכל בהשגחה פרטית הכל בניסי ניסים… הבן החמוד להפליא לומד בגן חב"ד, ושר את שנים עשר הפסוקים ושירי גאולה ומשיח. אפשר לראות בקלטת וידאו (שידור לוין י' שבט ה’תשנ”ח, פעולותיו של מלך המשיח בעולם, 54 דקות מרתקות, להזמנות 06-6572182).  

פרסום תגובה חדשה

test email