ברכה לשנה החדשה ובשורה טובה

הקראת כתבה
יום רביעי כ״ט אלול ה׳תשע״ד
ולמי שעדיין רוצה עוד הוכחות שאנו על סף הגאולה ממש! הנה לפניכם סיפור על אדמו"ר הזקן בעל ה"תניא" וה"שולחן ערוך" מייסד תנועת חב"ד, שפעם אחת כאשר קרא בתורה את "פרשת פקודי" בבית הכנסת והגיע לפסוק: וְאֶת הָאֶלֶף וּשְׁבַע הַמֵּאוֹת וַחֲמִשָּׁה וְשִׁבְעִים עָשָׂה וָוִים לָעַמּוּדִים וְצִפָּה רָאשֵׁיהֶם וְחִשַּׁק אֹתָם (שמות ל"ח כ"ח). במקום לקרוא את המלה: הָאֶלֶף – ה"א בקמץ, אמר הֵאָלֶף ה"א בצירה. משמע, ה' אלפים ושבע מאות וחמישה ושבעים (5775).
מאת שולמית שמידע
פרחים צבעוניים

 

בימינו אלה כאשר העולם רועש וגועש. מלחמות שונות ומשונות יש בעולם ורואים עין בעין בפועל ממש איך שמתקיים בעולם "וסכסכתי מצרים במצרים". הערבים כובשים את העולם, אירופה הופכת ליבשת מוסלמית. מלחמות בין עשו לישמעאל, בין האיסלם לנצרות. עליית האיסלם – עליה צורך ירידה נצחית! מלחמות בין ערבים לערבים כאשר ארגוני טרור צצים חדשים לבקרים ופוגעים בעצמם, עד שאיננו קולטים מי נגד מי.

 

אנו חוזים בתופעות על טבעיות שאין להן שום הסבר מדעי. ימים שלימים מתמלאים בצבע אדום ואינם מאפשרים לבעלי חיים לשרוד בתוכם (מכת הדם של ימות המשיח! כימי צאתך מארץ מצרים אראנו נפלאות!), שומעים קולות הדומים לקולות של שופרות הבוקעים מתוך האדמה בעולם כולו וגם בארץ ישראל. כך שאי אפשר להתעלם מדברי התלמוד, שבשישית קולות ובשביעית משיח בא. ובמיוחד לאחר שקיבלנו את דברי הנבואה של הרבי מלך המשיח: "הנה הנה משיח בא", והבטחה שארץ ישראל היא המקום הבטוח ביותר בעולם.

 

ולמי שעדיין רוצה עוד הוכחות שאנו על סף הגאולה ממש! הנה לפניכם סיפור על אדמו"ר הזקן בעל ה"תניא" וה"שולחן ערוך" מייסד תנועת חב"ד, שפעם אחת כאשר קרא בתורה את "פרשת פקודי" בבית הכנסת והגיע לפסוק: וְאֶת הָאֶלֶף וּשְׁבַע הַמֵּאוֹת וַחֲמִשָּׁה וְשִׁבְעִים עָשָׂה וָוִים לָעַמּוּדִים וְצִפָּה רָאשֵׁיהֶם וְחִשַּׁק אֹתָם (שמות ל"ח כ"ח). במקום לקרוא את המלה: הָאֶלֶף – ה"א בקמץ, אמר הֵאֶלֶף ה"א בצירה. משמע, ה' אלפים ושבע מאות וחמישה ושבעים (5775).

 

הגבאי שעמד ליד אדמו"ר הזקן ניסה לתקן אותו, ובכל זאת, אדמו"ר הזקן חזר על קריאתו כבראשונה. הגבאי ניסה לתקן אותו שוב ושוב, ובכל פעם חזר אדמו"ר הזקן, על אותה "שגיאה", כביכול, שוב ושוב. כאשר חזר על כך אדמו"ר הזקן בפעם הרביעית, הוא אמר בדביקות והתפעלות עצומה שבמילים שבפסוק זה יש רמז לזמן ביאת המשיח ולגאולה האמיתית והשלימה (שנת ה'תשע"ה).

 

סיפור זה התגלגל גם למקורות שאינם חב"דיים. וכבר פורסם ברבים ששנת ה'תשע"ה היא "שנת הקץ" של אדמו"ר הזקן. היינו, שנת הגאולה!

 

אז איחולינו לכל בית ישראל – לכולנו ביחד ולכל אחד לחוד – כתיבה וחתימה טובה לשנה טובה ומתוקה, בה יתמלאו כל משאלותינו לטובה ולברכה לששון ולשמחה. שנה שבה יתגלה ה' בעולם "ומלאה הארץ דעה את ה' כמים לים מכסים!" שנה שבה יבנה בית המקדש והרבי מלך המשיח מבית דוד יעמוד בראשנו. ועל ידי כך אנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהתברכנו בכל הברכות.    

 

שנה טובה!   

פרסום תגובה חדשה

test email