דעת מומחים לא יהודים על המצב במזרח התיכון

יום ראשון ט׳ אדר א׳ ה׳תשע״ד
על פי תורה ארץ ישראל היא נחלת עולם לעם עולם מא-ל עולם, וכמו שהרבי אומר, יש להדגיש שוב ושוב כי ארץ ישראל היא נחלת עולם לעם עולם מא-ל עולם כמובטח לאברהם אבינו בברית בין הבתרים בתורת עולם: לזרעך נתתי את הארץ הזאת מנהר מצרים עד הנהר הגדול נהר פרת (הרבי, ש"פ חיי שרה תשמ"ח). אולם כאן נביא דעתם של מומחים לא יהודים על המצב במזרח התיכון על פי השכל הישר.
עץ ליד הבית

 

 

ערבים אינם מכירים בזכות ישראל להתקיים

דניס פרגר שלמד באוניברסיטת קולומביה מספר:

כשלמדתי במכון לחקר המזרח התיכון על הסכסוך במזרח התיכון באוניברסיטת קולומביה הרבה סמסטרים בכל סמסטר עלה הדיון בנושא הסכסוך במזרח בתיכון. ובשורה התחתונה אפשר לתאר את הסכסוך בקיצור ולעניין, כי קל לתאר אותו אף אם קשה לפתור אותו.

והנה לכם התיאור על קצה המזלג.

ישראל רוצה לחיות ולהתקיים וזוהי זכותה, אולם רוב הפלסטינים על פי כל המשאלים אינם רוצים ואינם מכירים בזכות ישראל להתקיים.

כבר מ1948 עם עזיבת הבריטים והקמת המדינה החלו הערבים לתקוף את ישראל במטרה להשמידה, והמזל היה שישראל שרדה.

שוב ב1967 כשהרודן המצרי נאצר הכריז שבכוונתו לחסל את ישראל וירדן וסוריה חברו עמו למלחמה בישראל, להפתעת כולם שרדה ישראל (בעזרת ה', כמובן!) וכך קיבלה את הגדה המערבית.

הערבים התכנסו בחרטום שבסודן והחליטו לא הכרה לא שלום ולא משא ומתן המלחמה הסתיימה ללא שלום.

בסופו של דבר, ישראל חתמה עם מצרים על הסכם של שטחים תמורת שלום. במסגרת ההסכם ויתרה על חצי האי סיני – איזור הגדול משטחה וכך ויתרה על מאגרי הנפט.

גם עכשיו ישראל מוכנה לשלום אך אוייביה מתנגדים.

 

אין עם מי לעשות שלום!

בכל כלי התקשורת שלהם מעודדים הערבים רצח יהודים בכל מקום בשם א-ל-ל-ה.

כך שכל הזמן יש שני צדדים: צד אחד שרוצה שלום וצד שני שרוצה מלחמה.

הערבים אומרים, שהם אוהבים מוות כשם שיהודים אוהבים חיים, אז איך אפשר לעשות שלום בתנאים כאלה ועם מי?

 

עוד דבר חשוב שאף אחד לא מדבר עליו

עכשיו כולם מדברים על מדינה פלסטינית, אולם למה אף אחד לא דיבר על מדינה פלסטינית כשהפלסטינים חיו תחת שלטון ירדן? כי באמת הדיבורים על מדינה פלסטינית החלו רק אחרי שהם היו תחת שלטון ישראל. זה ביטוי נוסף לרצון הערבים להשמיד את עם ישראל (היה לא תהיה).

 

העיסוק בזה לא רציונאלי

יש המון מדינות ערביות ומדינה יהודית אחת ושטחה כגודל מדינת ניו ג'רסי, כגודל סלבדור.

אם מישהו מהמאדים היה נוחת בכדור הארץ או מבקר באו"ם או קורא את העיתונות העולמית ומאזין לכל כלי התקשורת ושומע שהבעיה החמורה ביותר בעולם נעוצה במדינה בגודל של ניו ג'רסי או אל – סלבדור היה מתפלא מאוד, כי באמת העיסוק בזה מנוגד לשכל הישר.

 

ומה בעניין שביתת נשק?

שאלה נוספת: לו ישראל היתה מכריזה על שביתת נשק ומפסיקה את הלוחמה, מה היה קורה? ומצד שני, לו מדינות ערב היו מפסיקות את הלוחמה, מה היה קורה?

והתשובה היא: במקרה הראשון ישראל היתה בסכנת השמדה מיידית ובתרחיש השני

השלום היה מגיע במהירות הבזק.

 

מעולם לא היתה קיימת מדינה לא יהודית

ועוד עלינו לזכור לאורך כל תולדות העולם, מעולם לא היתה קיימת מדינה לא יהודית באיזור המכונה פלסטינה – ארץ ישראל. ישראל היא המדינה השלישית האוטונומית באיזור. מעולם לא היתה קיימת מדינה ערבית מוסלמית או אחרת.

אז מדוע מדינה קטנה בשם ישראל אינה רשאית להתקיים?!…

(זהו הסכסוך במזרח התיכון על קצה המזלג על פי דניס פרגר)

 

 

ומה אומר גלן בק שדרן הטלוויזיה האמריקאית?

שדרן הטלוויזיה האמריקאית גלן בק, ידיד ישראל ובעל טור חדשות בטלויזיה, מוחה על רצח השליחה מירה שרף בנחלת הר חב"ד, אשה צעירה בשנות העשרים שהיתה בהריון והשאירה אלמן ושלושה יתומים זאטוטים, שנפצעו (ה' ישלח להם רפואה שלימה מיד ממש), ומדגיש שרצח מתועב זה קרה כאשר מירה באה ללדת בארץ ולהשתתף באזכרת השלוחים גבי וריבקי הי"ד, שגם הם מתו על קידוש ה' בהירצחם על ידי טרוריסים בהודו רק בגלל היותם יהודים.

הוא מדגיש את הפשע והאכזריות ברצח אשה בהריון ופגיעה בתינוקות.

גלן בק מדבר גם על אהרן סמדג'ה הי"ד שמילט את משפחתו לחדר המדרגות, ואחר כך חזר למעלה כדי לעזור למשפחת שארף לצאת עם הילדים לחדר המדרגות, ובסופו של דבר מת על קידוש ה' בהותירו אלמנה ושלושה יתומים. וגם ההרוג השלישי, איציק אמסלם בחור צעיר בן 24, שהתגורר עם משפחתו בבניין מת על קידוש ה', הי"ד.

גלן בק מסביר לאמריקאים מהי ההרגשה של יהודים החיים תחת איום מתמיד של טרור ורצח, כשטילים נופלים לעברם ואין להם היכן לברוח ולהסתתר מהם. הוא מזהיר את אמריקה מפני התפשטות האיסלאם, דת שחיה על החרב הטרור והרצח. ומבקש מהעולם המערבי לחסל את האיום הנורא הזה.

 

לפניכם סרטונים המדגישים את שייכותה של ארץ ישראל לעם ישראל.

מצוה להפיץ סרטונים אלה ברבים כדי להוקיע את הרשע בעולם ולמגרו, והקב"ה ישלים את העבודה ויעביר את רוח הטומאה מן הארץ לנצח בקרוב ממש, כפי שהובטחנו.

 

פרסום תגובה חדשה

test email