שיא חדש בפעולות חסידי חב"ד

הקראת כתבה
יום שישי ט״ו סיון ה׳תשע״ד
שליחי הרבי במרכז חב"ד בתל אביב פורצים דרך חדשה ומקורית בקירוב הנוער. וכנראה שיזכו בשיא גינס נוסף. הם מתכוננים לקראת השבת הקרובה שבת פרשת שלח ט"ו סיון ה'תשע"ד בשיתוף פעולה עם ארגון "וייט סיטי שבת", שבה יגיעו הסטודנטים בהמוניהם ויחגגו את ליל שבת כהלכתה! הם ישבו סביב שולחנות ערוכים וייהנו מאוירת שבת חגיגית ומיוחדת. והיכן?… על חוף הים! בהאנגר 11 שבנמל תל אביב.
את הבניין

 

מי עומד מאחורי פעולות בתי חב"ד המבורכות בארץ ובעולם?

מה נותן לחסידי חב"ד את הכח לפעול על מספר אנשים רב כל כך, ובמקומות רבים כל כך עד שאין פינה בעולם שאינה מכירה את חב"ד ופעולותיה?

אכן חסידי חב"ד אצים רצים בדבר הרבי המלך המשיח לעשות פעולות גדולות בעולם כדי להכין את העולם לגאולה הקרובה.

 

ומה החידוש עכשיו?

 

שליחי הרבי במרכז חב"ד בתל אביב פורצים דרך חדשה ומקורית בקירוב הנוער. וכנראה שיזכו בשיא גינס נוסף. הם מתכוננים בשיתוף פעולה עם ארגון "וייט סיטי שבת", שלקראת השבת הקרובה שבת פרשת שלח ט"ו סיון ה'תשע"ד, יגיעו סטודנטים בהמוניהם ויחגגו את ליל שבת כהלכתה! סביב שולחנות ערוכים יישבו האורחים וייהנו מאוירת שבת חגיגית ומיוחדת. והיכן?… על חוף הים! בהאנגר 11 שבנמל תל אביב.

 

חסידי חב"ד כבר שברו שיאים רבים באירועים מיוחדים בכל העולם, למשל בהדלקת חנוכיות בחג החנוכה במרכזים גדולים בעולם, ליד הקרמלין, ליד הבית הלבן, באצטדיונים גדולים בעולם ועוד, כאשר הם מדליקים חנוכיות ענק וברוב פאר וזמרה, כאשר הגדולה שבחנוכיות היא חנוכיית הענק! (בגובה שש קומות!) שהוקמה על ידי הרב החסיד בצלאל שיחי' קופציק (שליח הרבי שבפונה שבהודו), חנוכייה שהודלקה לפני כמה שנים באזור לטרון, ואז שבר הרב קופצ'יק את שיא גינס לחנוכייה הגדולה ביותר בעולם. חסידי חב"ד ידועים ומוכרים בעולם גם בסוכות הניידות שלהם, בפעולותיהם במבצע ארבעת המינים ומבצע תפילין, במבצע נרות שבת, במבצע מזוזות והכשרת מטבחים ומה לא?… שלא לדבר על לילות הסדר הענקיים שמארגנים שליחי חב"ד ברחבי העולם. אולם ליל שבת כזה שיהיה על פי ההלכה לחלוטין כולל הדלקת נרות תפילת ערבית קידוש וסעודה, ושייפתח עוד לפני כניסת השבת מול דמדומי החמה בהופעה גדולה של אומנים ידועים לקבלת שבת המלכה עדיין לא היה. ומי יודע למה זה עתיד להוביל.

 

ואל יקל הדבר בעיניכם, שהרי אפילו נציג מטעם גינס מלונדון עומד לצפות באירוע, כדי לתת אישור לשיא עולמי חדש זה.

 

ובעיני, הדבר המעניין והדרמטי ביותר הוא לראות איך העולם מוכן לגאולה. שערו בנפשכם, חסידי חב"ד מודיעים על אירוע שכולו על טהרת הקודש, והכרטיסים לאירוע נחטפים על ידי הנוער התל אביבי שכולם חפצים לחוות אוירת שבת קודש כהלכתה. למעלה מאלפיים סטודנטים נרשמו וכאלף ממתינים אולי יזכו ויאפשרו להם להשתתף באירוע. הם מוכנים לשלם יותר מהנדרש רק כדי לחוות את החויה הגדולה.

 

אז הבה נאחל להם מקרב לב הצלחה רבה ומופלגה בסעודת ליל שבת ובמיוחד בקירוב עם ישראל כולו לשמירת שבת המלכה מתוך מנוחה ותענוג ועליה מחיל אל חיל.        

 

פרסום תגובה חדשה

test email