העם תובע הצלת עם ישראל על ידי ניצחון במבצע "צוק איתן"

הקראת כתבה
יום רביעי י״ח תמוז ה׳תשע״ד
יוסף הרטמן דור שישי בארץ שחלק ממשפחתו, משפחת סלונים, נרצח באכזריות ב"טבח תרפ"ט" (1929) בחברון עיר האבות. פונה בקריאה דחופה לראש הממשלה ולקבינט הביטחוני לסיים את המבצע "צוק איתן" במיגור מוחלט של החמס שר"י, כדי להציל את עם ישראל לטובת העולם כולו כולל הערבים.
העיר

 

"אין חכם כבעל הניסיון" אומר הפתגם היהודי עתיק היומין. "בני דודנו" =בני ישמעאל, שגנבו מאיתנו פתגמי-חכמה ותרגמום לערבית, אומרים: "אישאל ( שין שמאלית) מג'רב ואלא תישאל ( שין שמאלית) חכים" התרגום: "תשאל מנוסה ואל תשאל חכם"….. עד היום בבוקר, י"ז בתמוז תשע"ד -15.07 נהג ראש הממשלה בנימין נתניהו והקבינט הביטחוני בנחישות ובחוכמה. נדהמתי לשמוע על "הפסקת אש" החד צדדית באמצע… תשובת החמאס הייתה מטח טילים כבד עלינו……

 

ברוך השם, בניסי ניסים, כמעט ואין נפגעים בנפש. ישנם פצועים קשה וקל ונאחל להם רפואה שלימה בקרוב. החמאס ספג מכות כואבות. אך עדיין לא מדובר על מפלה סופית ומוחצת, במבצע המכונה "צוק איתן".

 

(אחד החיילים אמר לי  הבוקר שצריך לקרוא לו "צחוק איתן")

 

כתושב הדרום, כיליד הארץ, דור שישי. המכיר היטב את  ה"ראש הערבי". חלק ממשפחתנו, משפחת סלונים, נרצח באכזריות ב"טבח תרפ"ט" (1929) בחברון עיר האבות. הערבי מפרש "מחווה הומניטארי" כחולשה. הגיע הזמן שנפנים זאת. הערבי מכבד בעל כוח ומי שפועל נגדו בכוח!

 

הנני פונה בקריאה דחופה לראש הממשלה ולקבינט הביטחוני:

העם תובע ניצחון מוחץ!!! לא מפסיקים באמצע ניתוח להוצאת גידול סרטני מסוכן!!! תנו לצה"ל לנצח, בעזרת השם!!!

 

תושבי הדרום בפרט וכל תושבי הארץ בכלל, חזקים ברוחם ואיתנים בעמידתם.

במבצע "עופרת יצוקה"  טעו והפסיקו באמצע הלחימה. במבצע "עמוד ענן" שוב חזרו על הטעות הזו כמו "כלב השב אל קיאו". לא חוזרים על טעות פעם שלישית!

 

תנו "אור ירוק" לחיל האוויר לכתוש את החמאס עד הסוף… להפסיק מיד לספק דלק וחשמל לרצועה, כדי למנוע ייצור רקטות נגד אזרחינו וילדינו! ממשיכים לרסק אותם, עד ליום שבו "מנהיגיו" המפוחדים של,  הנחש החמאסי יצאו מהבונקרים נכנעים עם דגל לבן, ויתחננו "להפסקת אש" וסיום המלחמה.

 

מוציאים את כל מצבורי הנשק הקטלני מהמרתפים והמנהרות, ומוסרים  אותו לצה"ל. משליכים לכלא את כל מנהיגי החמאס הרוצחים. אין לנו אפשרות כל שנה, שנה וחצי לצאת ל"מבצעים" כאלו!

 

עד כאן ממכתבו של יוסף הרטמן מקריית מלאכי. 

 

ועלינו להוסיף את הוראת הרבי מלך המשיח שאין לוותר על שום שעל מארץ ישראל השייכת לנו על פי תורה. אם כן כל ארץ ישראל כולל יהודה שומרון ועזה שייכת לנו על פי תורה, ולכן גם אין לשאת ולתת עם גויים על מסירת שטחים מארץ ישראל כלל וכלל.

  

בתקווה שדברים אלו יפלו על אוזניים כרויות ויפה שעה אחת קודם.

 

פרסום תגובה חדשה

test email