תרופת פלא קלה להכנה

הקראת כתבה
יום שלישי ג׳ שבט ה׳תשע״ו
לאחרונה התפרסמה בשמו של מדען רוסי פרופסור ידוע ששמו חריסטו מרמרסקי, תרופת פלא בייתית המחזקת את המערכת החיסונית, ואף הורסת תאים סרטניים.
דיבור מחשבה ופעולה

 

 

תרופת פלא ביתית

בימינו ימות המשיח כשאנו מצפים לעולם שכולו טוב ובמיוחד לבריאות איתנה, הנה כהכנה לגאולה עינינו צדות מידי פעם בפעם הצעות ברשת למזונות על – ספירולינה, כורכום, זנגויל, קינמון ולתרופות פלא כשורש שן הארי, העשויים לרפא כל מיני תחלואים אפילו מחלות שנחשבות לחשוכות מרפא, ה"י. כך מתראיינים אנשים שריפאו את עצמם ממחלות קשות בהקפדה על תזונה נכונה, בשינוי אורח חיים, ואפילו בעזרת דמיון מודרך.

לאחרונה התפרסמה בשמו של מדען רוסי פרופסור ידוע ששמו חריסטו מרמרסקי, תרופת פלא בייתית המחזקת את המערכת החיסונית, ואף הורסת תאים סרטניים.  

פרופסור מרמרמסקי המציא תרופה קלה להכנה, המזינה את כל הגוף, שיכולה לעזור לחולים לרפא את עצמם. תרופה המחזקת את הלב, מנקה את כלי הדם, הכבד והכליות מרעלים, משפרת את המערכת החיסונית ואת הזיכרון, ומעלימה גידולים מכל סוג שהוא.

 

מרכיבי המתכון

390 גרם גרגרי נבטים (חיטה ירוקה)

390 גרם אגוזי מלך טריים

15 לימונים טריים

12 שיני שום

980 גרם דבש טבעי

 

הנבטת החיטה

קודם כל יש להנביט את החיטה הירוקה, לשם כך צריך להכניס את החיטה הירוקה לתוך קערת זכוכית, ואז להוסיף מים לקערה עד שיכסו את החיטה למשך 12 שעות. אחר כך יש לסנן את החיטה ולשטוף אותה במים. יש לחזור על פעולה זו פעמיים או שלוש פעמים. לאחר מכן, יש להחזיר את החיטה לקערה ולהשאיר אותה בקערה למשך 24 שעות עד שהחיטה תנבוט.

 

הכנת התרופה

יש לטחון את אגוזי המלך, שיני השום והנבטים במטחנה. אחר לשטוף היטב 5 לימונים עם קליפתם עד שיהיו נקיים ממש ולטחון אותם, ולהוסיף אותם לבלילה. את 10 הלימונים שנותרו יש לסחוט ואת המיץ שלהם להוסיף לבלילה. אחר לערבב את הכל ביחד לבלילה אחידה אחת. ולבסוף יש להוסיף את הדבש ולערבב אותו עם הבלילה בכף עץ. את כל זה יש לשמור במקרר בצנצנת זכוכית לשלושה ימים ולאחר שלושה ימים התרופה מוכנה.  

תרופה זו מלאה בכל אבות המזון: פחמימות, שומנים, ויטמינים חיוניים, מינרלים, חלבונים. ובחומרים ביואקטיביים שהגוף צריך. לכן היא שומרת על גוף פעיל ובריא, ואם הגוף חולה היא מחסלת את המחלה כולל רעלים וגידולים מכל הסוגים.

 

המינון

1-2 כפיות חצי שעה לפני כל ארוחה, ועוד 1-2 כפיות חצי שעה לפני השינה. במקרים קיצוניים 1-2 כפיות כל שעתיים.

 

לקריאת המאמר המקורי לחץ על הלינק שלפניך: תרופת פלא ביתית

 

פרסום תגובה חדשה

test email