אברהם פריד שר "הקהל את העם האנשים והנשים והטף… למען ישמעו ולמען ילמדו ויראו את ה' אלוקיכם, ושמרו לעשות את כל דברי התורה הזאת" (דברים ל"א).

הרבי מליובאוויטש מלך המשיח נלחם מלחמות ה' ומנצח הגדיל לעשות שינויים ביהודי העולם כולו. והנה אפילו בצרפת שדגלה ב"חופש" וב"השכלה", עד שיהודים רבים נפלו ברשתה, רבים חוזרים בתשובה והופכים לחסידי חב"ד.

בסרטון זה ניתן לראות מקצת מהנהגות הרבי מלך המשיח בחג הסוכות בשנת ה'תשמ"א בזמן התפילות, ההושענות, העליה לתורה ועוד.

הרבי מלך ישראל נוטל ארבעת המינים בחג הסוכות כשכל תנועה שלו מדוייקת ומכוונת על פי ההלכה ועל פי סודות התורה.

השמחה היא הנשק החזק ביותר, ובמיוחד השמחה של חג הסוכות הקשורה במצוות של ישיבה בסוכה ונטילת ארבעת המינים שמדגישות באופן מיוחד את אחדות ישראל.

בכל שותפין מעכבין זה את זה חוץ מן הכביסה

עד כדי כך חשובה עבודתנו הרוחנית דווקא בזמן הגלות ובחושך העבה שלה, עד שאמרו על כך חז"ל במסכת פסחים: "צדקה עשה הקב"ה עם ישראל שפיזרן לבין האומות". כלומר, לא רק עונש אלא בכלל צדקה! כוונה חיובית לכתחילה. רצון ה' הוא, שהיהודים יחדירו את הקדושה האלוקית בכל מקום בעולם, ובכך יכינו אותו להיות 'דירה' לו יתברך בזמן הגאולה.

לבנות סוכה ניידת מהודרת ב46 שניות עם אפשרות לטלטל אותה לכל מקום בו אנו נמצאים, זוהי בודאי המצאה נפלאה השייכת לימות המשיח.

בבית חיינו – 770 שומעים בשמחת בית השואבה ה'תשע"ז את הניגון החסידי: "האדרת והאמונה". ניגון שבעבר היה ההמנון הצרפתי.

שמחה פורצת גדר בשמחת בית השואבה בבית חיינו 770.

שְׁאֵלוֹת הַחִידוֹן 1. מָתַי חוֹגְגִים אֶת חַג הַסֻּכּוֹת? 2. אֵילוּ שֵׁמוֹת נוֹסָפִים יֵשׁ לְחַג הַסֻּכּוֹת? 3. לָמָּה נִקְרָא שְׁמוֹ "חַג הָאָסִיף"?


שְׁאֵלוֹת הַחִידוֹן א. 1) חַג הַסֻּכּוֹת נִקְרָא גַּם חַג הָ_______ 2) אֶחָד מֵאַרְבַּעַת הַמִּינִים שֶׁיֵּשׁ בּוֹ גַּם טַעַם וְגַם רֵיחַ 3) כָּךְ נִקְרָאִים אוֹרְחִי חַג הַסֻּכּוֹת ב. הַשְׁלֵם: מִי שֶׁלֹּא רָאָה שִׂמְחַת ______ _______, לֹא רָאָה שִׂמְחָה מִיָּמָיו


מקהלת "פרחי ברקאי" שרה על מעמד "הקהל", להזכירנו ששנת ה'תשע"ו היא השנה שאחרי שנת שמיטה, בה אמורים עם ישראל אנשים נשים וטף לבוא לבית המקדש בחג הסוכות ולשמוע פרשיות מספר דברים מפי המלך.

שמחת בית השואבה – שמחה פורצת גדר – בבית חיינו 770 בשנת ה'תשפ"א

שמחה בטהרתה – שמחת בית השואבה תשע"ח

שמחת בית השואבה בבית חיינו 770 ה'תשפ"א שמחה פורצת גדר

מי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה בימיו. שמחה הפורצת את כל הגדרים בבית חיינו – 770.

שמחה פורצת גדר בבית חיינו – 770

שמחה פורצת את כל הגדרים. בשמחת בית השואבה בשכונת המלך גם הדומם אינו אדיש לשמחה וכאילו הרחובות רוקדים. כולכם מוזמנים לצאת מגדריכם ולהשתתף בשמחה.

שמחת בית השואבה באולמי קונקורד עם ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד, תזמורתו של עמי כהן, סאונד התותח שרון שאלתיאל.

שמחת בית השואבה בבית חיינו 770. מי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו. החסידים מתלהבים כאשר הם שרים ומנגנים את ניגון הצמח צדק. שמחה בטהרתה -שמחה פורצת גדר.

הגשם השוטף לא הפריע לתמימים לשמוח בשמחת בית השואבה בבית חיינו – 770.

סרטון לטעימה מהחוויות של החגים בחודש תשרי שנת ה'תשע"ט בבית חיינו – 770.