שלימות-הארץ

המועמד לשגריר ארה"ב בישראל מייק האקבי ביקר במוזיאון גוש קטיף, והביע דעתו שיהודים יכולים להתיישב בכל מקום בארץ ישראל.

יהורם גאון משיב לכל הטוענים את טענות השוא, שכאילו כל מעשי הרצח של הערבים הם בגלל הכיבוש, ומוכיח שמעשי האיבה היו עוד הרבה לפני מלחמת ששת הימים.

יהורם גאון מנסה להבין מה פירוש – שתי מדינות לשני עמים. כאיש חושב הוא מסביר שהדברים נאמרים סתם בעלמא מבלי להבין את משמעות הדברים והתסבוכת הנובעת מהם.

איך הצליחו ערבים בישראל להמציא עם פלסטיני ואיך האו"ם והאמריקנים הטפשים קנו שקר זה בסרטון שלפניכם.

מכיון שישראל היא חוד החנית של המערב ושל העולם כולו, אז לטובת העולם כולו יש לשמור על שלומה של ארץ ישראל והעם היהודי היושב בתוכה.

מסר בערבית לערביי ישראל מחבר הכנסת ינון מגל, ובהקשר לדבריו נעיר שהוראת הרבי מה"מ שאין למסור שום שעל מארץ ישראל, והכל צריך להיות בשליטתנו המוחלטת, ומכיון שאנו נגאלים בית המקדש ירד שלם מהשמים וממילא לא יהיה שם שום דבר נוסף.

בימים האחרונים של הגלות כשהחושך יכסה ארץ וערפל לאומים ופעולות הטרור והאיבה מרובות בעולם וכל אמצעי הלוחמה אינם מצליחים לעצור זאת, לא נותרה לנו דרך אחרת אלא הומור עד ש"עליך יזרח ה'".

בצלאל יואל סמוטריץ" מדבר בכנסת דברים כדורבנות: לא תקום מדינה פלסטינית… ארץ ישראל שייכת רק לעם היהודי… מי שרוצה לחיות איתנו – אהלן וסהלן. מי שלא- או שילך או שנראה אותו בין כוונות.

טרוריסט לשעבר מדבר על הקונפליקט הישראלי פלסטיני. רואים שיש ערבים שמתחילים להתפכח ולראות את האמת ובקרוב ממש ישמרו כל הגויים שבע מצוות בני נח ותבוא הגאולה.

בחוגים האקדמיים של אר"הב, מתחוללת סערה מספרו של פרופ' נסים דנה הבקי בקוראן, המוכיח מהקוראן, שאלוקים הבטיח לעם ישראל את ארץ ישראל.

ארץ ישראל, נחלת העם היהודי מלפני כ 3500 שנה, ובהיותה נחלת עולם לעם עולם מא-ל עולם לא כבש עם ישראל בכוח מה שלא שייך לו, אלא השיב לעצמו את מה שגזלו ממנו.

הרבי אומר שיש תשובה אחת ויחידה לגויים המתנגדים לזכותנו על ארץ ישראל והיא הרש"י הראשון לתורה, המבאר שה' נתן לנו את ארץ ישראל ברצונו.

ארץ ישראל שייכת לעם ישראל לגבולותיה שהותוו בתורתנו הקדושה וזאת על פי ההבטחה האלקית לאברהם אבינו.

דעת אנשי־הצבא היא שאסור להחזיר שטחים, כי זה יכול לגרום לקרבנות, רחמנא ליצלן, ואף על פי כן הם רוצים למסור שטחים! וכל ההתמקחות היא רק – מה יקבלו תמורת זה: האם פתק אחד או כמה פתקים; חתימה אחת או כמה חתימות, או כמה דולרים.

הרבי מזהיר שלא יתכן שלום בר קיימא הבנוי על גזל. יש לומר לאומות העולם שארץ ישראל שייכת לעם ישראל על פי תורה והם יקבלו את זה.

חיילי צבאות ה' בפלורידה מתפללים וקוראים תהילים למען שלום חיילי צבא ההגנה לישראל.

המזרחן ד"ר גיא בכור תוקף בתכנית 'העולם הבוקר' בערוץ 2 את ההטייה השמאלנית של התקשורת (13.7.2014), ואומר שלעם נמאס מהנטיה השמאלנית של התקשורת.

מצרי מתעצבן על חמס על השקרים שלו על זה שהם ארגון טרור סכנה לעולם כולו, המתנהגים כמו עכברים המתחפרים באדמה.

"הנה לא ינום ולא יישן שומר ישראל". גם הגויים יודעים שה' שומר על עמו ישראל. כולם רואים את הניסים המתרחשים במבצע "צוק איתן".

הרבי אמר שאסור לשאת ולתת עם הערבים, ולתת להם חלקים מארץ ישראל בשביל שלום, כי לא רק שאין זה מביא שלום אלא מחריף את המצב. ארץ ישראל שייכת לעם ישראל על פי תורה ועל פי חוק. נקודה.

עדותו של ערבי: חמס משקיעים את כל משאביהם למטרת הרג הרס וחורבן וכך הם מחנכים את ילדיהם. הם רוצחים בני אדם ללא אבחנה אם הם מבני עמם ובני דתם או לא.

ד"ר מרדכי קידר, מומחה לאיסלם, למדינות ערב ולמזרח התיכון עונה בצורה ישירה וברורה על השאלה: מדוע אין שלום בין ישראל לערבים. הוא אומר זאת באמצעות פתגם בערבית שמשמעותו "אינך יכול לתת למישהו משהו שאין לך אותו".

גם השמאל בסופו של דבר מתעשת. בסופו של דבר כולם יבינו שהרבי צודק יותר מכולם. אין לשאת ולתת עם הערבים. צריך להבהיר לעולם שארץ ישראל היא ארץ היהודים מעולם ועד עולם.

הרבי שליט"א מלך המשיח מורה לממשלת ישראל שאסור לסכן חיילים יהודים. יש לתת לאוייבים אוליטמטום של חמש דקות ולאחר מכן, להפציץ את כל המקום בלי להכניס לשם חיילים.

יוסף הרטמן דור שישי בארץ שחלק ממשפחתו, משפחת סלונים, נרצח באכזריות ב"טבח תרפ"ט" (1929) בחברון עיר האבות. פונה בקריאה דחופה לראש הממשלה ולקבינט הביטחוני לסיים את המבצע "צוק איתן" במיגור מוחלט של החמס שר"י, כדי להציל את עם ישראל לטובת העולם כולו כולל הערבים.

בנו של אחד ממייסדי החמאס נגד השמאל הישראלי ומסביר שישראל היא הפתרון של המזרח התיכון ולא הבעיה שלו, לכן צריך לשמור על ישראל.

מפקד הכוחות הבריטיים באפגניסטן לשעבר מגן על ישראל ואומר באמת ובתמים – הצבא הישראלי הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם. חובה להראות לכל העולם!

צפריר רונן ז"ל קיבוצניק מעין חרוד, לוחם סיירת מטכ"ל, ספורטאי, מוזיקאי, איש קולנוע ואוהב גדול של ארץ ישראל, שנתן את כל נפשו וכל מאודו לניפוץ הבלוף הפלשתיני בכנס ירושלים 2007.

נאום השר בנט מול המתפרעים ב"ועידת השלום" של הארץ. סוף סוף יש מישהו שמשיב מלחמה שערה ליפי הנפש התועים ונותנים יד עם אויבי ישראל.

"ימין" קו החסד ו"שמאל" קו הגבורה. והנה על פי קבלה "לית שמאלא בהאי עתיקא". אצל הקדוש ברוך הוא אין שמאל, אלא רק ימין, הכל חסד! שהרי "עולם חסד יבנה". וכפי שמעידים הפסוקים: "ימין ה' עושה חיל ימין ה' רוממה", "ימינך ה' נאדרי בכח ימינך ה' תרעץ אויב". בסופו של דבר יתגבר החסד על הגבורה, השמאל ילך ויקטן (השמאל יהיה small) עד שייעלם.

קטעים משיחת הרבי כ״ף מנחם אב ה׳תשל״ט בתרגום חפשי ללשון הקודש – בעריכת מערכת ״יחי המלך״

כל ארץ ישראל שייכת לכל יהודי ולכל היהודים, ואף אחד אינו בעל הבית לשנות זאת, לא גוי ואפילו לא, להבדיל, יהודי! (הרבי, שיחת י' שבט תשל"ו).  

ההומור והסאטירה הם הדרך הטובה ביותר לגלות את האמת במערומיה.

אריאל זילבר מציג דעותיו על שלימות ארץ ישראל על פי תורה בטלויזיה. הדבר בא לידי ביטוי גם בשיריו.

אריאל זילבר שר "יש דין ויש דיין" בעקבות גירוש יהודי גוש קטיף, שיר המסביר את העוול המשווע שנעשה לתושבי גוש קטיף.

מתי ייפקחו עינינו ונבין שגם אם אנו רוצים בשלום אין לערבים שום תוכנית כזו והם מודיעים זאת בריש גלי. "אני שלום וכי אדבר המה למלחמה". הרבי אומר שאין לדבר על מסירת שטחים כלל.

עד מתי יתרחשו דברים כאלה בארצנו? עם מי עושים שלום?… עם מי מנהלים שיחות?… "אני שלום וכי אדבר המה למלחמה!"… הגיע הזמן לפקוח את העיניים!!!…

האם העולם פשוט סתם טיפש? שואל יאשיקו סאגאמורי פרופסור יפני למדע המדינה באוניברסיטת טוקיו, ובאמתחתו סדרת שאלות נוקבות.

על פי תורה ארץ ישראל היא נחלת עולם לעם עולם מא-ל עולם, וכמו שהרבי אומר, יש להדגיש שוב ושוב כי ארץ ישראל היא נחלת עולם לעם עולם מא-ל עולם כמובטח לאברהם אבינו בברית בין הבתרים בתורת עולם: לזרעך נתתי את הארץ הזאת מנהר מצרים עד הנהר הגדול נהר פרת (הרבי, ש"פ חיי שרה תשמ"ח). אולם כאן נביא דעתם של מומחים לא יהודים על המצב במזרח התיכון על פי השכל הישר.

חזרתי אל הרבי אחרי הניצחון במלחמת ששת הימים והרבי דיבר אתי בכאב וברצינות שהעם לא מעריך כראוי את הנס הגדול שקרה לו, והם מוכנים לתת לערבים חלקים מארץ ישראל ששוחררו בניסים גדולים וגלויים. מסירת שטחים מארץ ישראל סכנה לעם ישראל. אפילו דיבורים על מסירת שטחים הם סכנה לישראל. ארץ ישראל היא נחלת עולם לעם עולם מא-ל עולם, ואין זכות לאף אדם לדבר עם גויים על מסירת שטחים.

ארץ ישראל שייכת לכל יהודי בעולם, כי הקדוש ברוך הוא נתן אותה להם והוא בעל הבית היחידי על הארץ, לכן אין רשות לאף אחד לתת אפילו שעל ממנה לגוי ואף לא לדבר על כך.

ילדים בארץ חווים את מה שקורה בארץ עם אויבינו המנסים להשמידנו, היה לא תהיה! בסרטון זה מציגים חיילי צבאות ה' מבצע צבאי לחיסול מחבלים, לאחר המבצע הם אינם שוכחים שתפקידם העיקרי הוא להיות חיילים בצבאות ה'.

רון נחמן ראש עיריית אריאל, שמסר נפשו לבוראו בערב שבת (סימן יפה לו!) ידוע באהבתו לישראל. להלן תיעוד וידאו נדיר של אחד המפגשים, שבו רון נחמן מתייצב בענווה ושואל את הרבי בפשטות "רבי, מה עלי לעשות כדי לשמור על ארץ ישראל?"

הגיע הזמן שיתירו לחיילים להגן על נפשם! סרטון זה צריך לעורר כל אחד למחות נגד הנהגה שכאשר זורקים אבנים על חיילים, אין הם יכולים להתגונן! רק בנס ניצלו החיילים, יצ"ו!

נאום מרגש של איש התקשורת הפופולארי מארה"ב, גלן בק, המבהיר את הצדק שבהגנה על ארץ ישראל היהודית, שאין לערער עליה.

סרטון הסברה מעולה עם תרגום על המצב הישראלי פלסטיני שנוצר באוניברסיטת פרגר שבארה"ב. מסקנתו היא שאי אפשר לעשות שלום עם אנשים המכריזים על עצמם שאוהבים את המות כמו שישראל אוהבים חיים.

גם הגויים מבינים שארץ ישראל שייכת לעם ישראל בהיותה נחלת עולם לעם עולם מא-ל עולם. אלן ווסט נואם בהפגנה שהתקיימה בפורט לודרדייל פלורידה ומסביר את תמיכתו בישראל על פי התורה.

סרטון המסביר את חשיבות השמירה על שלימות הארץ מההיבט הבטחוני, שלא לדבר על העובדה שארץ ישראל היא נחלת עולם לעם עולם מא-ל עולם, כפי שכתוב בתנ"ך, ולשום אדם אין זכות למסור שום שעל מארץ ישראל ללא יהודים.

עשרות שנים מנסה ממשלת ישראל לעשות שלום עם הערבים וכל הדיבורים וכל המשא ומתן מביאים רק להסלמה במלחמת הערבים עם ישראל. פני הממשלה לשלום ואילו פני הערבים למלחמה. האם עדיין לא ברור שאין שלום לרשעים?… עד מתי ישגו "אנשי לצון" אלה המושלים בירושלים. כנראה שאין לנו לצפות לישועה מהם אלא רק לביאת הרבי מלך המשיח שהוא יגאל אותנו.

ארץ ישראל – "ארץ אשר עיני ה' אלוקיך בה מראשית השנה ועד אחרית שנה" וברור שהיא שייכת בתור נחלת עולם לעם עולם באופן נצחי בתור ירושה נצחית על ידי אלוקי העולם. ומכאן שאסור לזרים שום שעל ממנה.

על מה שקורה בימינו כבר ניבא הנביא ישעי': שמעו דבר ה' אנשי לצון, מושלי העם הזה אשר בירושלים, כי אמרתם כרתנו ברית את מות ועם שאול עשינו חוזה (ישע' כ"ח). ור' יונתן בן עוזיאל מסביר שכורתים ברית עם רוצחים ומחבלים. ורק מלך המשיח יצילנו מכל זה.

אזרחים טובים אינם מטילים את כל האחריות על מנהיגיהם אלא נוטלים חלק פעיל בהנהגה.